O nás

Keď sme v roku 2010 otvárali našu cukráreň Laurent, vedeli sme, že ľudia chcú ochutnať poctivé a čerstvé zákusky, vyrobené na báze masla, živočíšnej šľahačky a kvalitných ingrediencií.

Začínali sme s jednou prevádzkou a silnou túžbou priniesť na trh výrobky, ktoré sú poctivé a chutné. Zákusky a torty, ktoré spríjemnia Váš výnimočný okamih ale aj bežné posedenie, keď máte chuť si len tak pomaškrtiť.

Postupne sme za tie roky tvrdej ale voňavej práce vylepšovali naše receptúry, pritom sme však stále mali víziu ponechať im klasickú avšak nezabudnuteľnú chuť.

V cukrárni Laurent uprednostňujeme jednoduchosť pred pečením experimentov a prezdobených výtvorov. Pri šálke dobrej kávy si môžete v našich prevádzkach pochutnať na tradičných, poctivých krémešoch, punčákoch, doboškách či veterníkoch.

Špecializujeme sa na klasické zákusky, ktoré majú jednoduchý dekór, za to ich chuť Vás určite prekvapí. Za našou výrobou stoja ozajstní majstri cukrári, ktorých práca skutočne baví. Naši cukrári vedia, že poctivá práca, zmysel pre detail a láska k pečeniu, je to čo robí naše zákusky a torty výnimočnými.

Korpusy na torty a zákusky sú poctivo zamiesené rukami našich cukrárov, ich vášeň pre pečenie sa odzrkadľuje na chuti ich voňavých diel. Každý deň svojou láskou k pečeniu, dokazujú, že toto sladké remeslo má skutočne zmysel.

V cukrárni Laurent sa držíme jednoduchého motta,“ že poctivou prácou človek najďalej zájde“, a preto už vyše 11 rokov pečieme a prinášame aj na Váš stôl, klasiku, ktorá nikdy nevyjde z módy.

Srdečne Vás vítame v našich prevádzkach na Špitálskej, Račianskej, Mierovej ulici v Bratislave, zastavte sa a ochutnajte naše zákusky, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

Dnes máme otvorené, 18. mája 2024

Kontakt