Otázky / FAQ

Ako si môžem objednať zákusky a torty?

Torty a zákusky sa objednávajú osobne. Telefonická alebo emailová objednávka je záväzná až po uhradení  zálohy a prevzatí objednávkového listu priamo na prevádzke. Telefonické objednávky resp. informácie ohľadom objednávky berieme v čase otváracích hodín t.j. od 8.00 hod do 18.00 hod. Na počet porcií viac ako 14ks /z jednej torty/ cenu stanovujeme individuálne.

Kde si môžem zákusky a torty vyzdvihnúť?

Objednané zákusky a torty si môžete vyzdvihnúť osobne na našich prevádzkach. V prípade, ak sa telefonicky informujete, či si môžete zakúpiť tortu aj bez objednávky, treba si tortu vyzdvihnúť v tej prevádzke, kam telefonujete.

Pečiete aj torty na želanie?

Vieme Vám upiecť aj tortu na želanie, po predložení  náčrtu Vašej predstavy o tvare torty, resp. jej dekorovaní, Váš návrh prekonzultujeme s našimi cukrármi a zašleme Vám sfinalizovanú možnosť vytvorenia produktu  spolu s cenovou ponukou.

Mám zdravotné obmedzenie, nejem lepok, mám cukrovku, intoleranciu laktózy, pečiete aj takéto zákusky?

Nie sme špecializovaná výroba, ale vieme Vám odporučiť z našich výrobkov tie, ktoré sa pripravujú bez múky sú pre Vás vhodné.

Aké suroviny používate na výrobu zákuskov a tort?

Pri príprave našich zákuskov a tort používame výhradne pravé maslo, belgickú čokoládu značky Callebaut, pravú šľahačku, domáce slovenské orechy. Pri našom pečení kladieme veľký dôraz na kvalitu a chuť našich výrobkov. V našich zákuskoch a tortách nenájdete umelé prísady, stužené tuky ani žiadne náhrady chutí.

Ako môžem platiť za objednávku?

V našich prevádzkach je možná platba v hotovosti, alebo kartou.

Robíte aj rozvoz zákuskov?

Zákusky a torty sa dajú u nás vyzdvihnúť len osobne. Nerobíme vlastný rozvoz, ani cez kuriérske  spoločnosti.

Ako sa dá u Vás reklamovať torta?

Reklamácia je možná ak Vaša torta nebola zhotovená v zmysle objednávky. Pri prevzatí ste však povinný skontrolovať si vyhotovenie torty, tj objednaný tvar ,text ,plnku. Prevzatie výrobku znamená, že s vyhotovením súhlasíte. Ak by sa však jednalo o také vyhotovenie torty, že nie je možné identifikovať plnku pri prevzatí , reklamácia torty  je možná za podmienky, aby z nej zostalo minimálne 80 % a doniesli ste ju do 24 hodín od prevzatia. Je dôležité aby torta bola správne skladovaná  a to pri teplote do 8C.

Dajú sa u Vás zapožičať doplnky, stojany na svadbu alebo oslavu?

Áno je možné si zapožičať aj nerezové stojany alebo zrkadlá pod torty. Svadobné doplnky a jednorazové podnosy pod torty máme spoplatnené podľa aktuálneho cenníka, ktorý je dostupný na našich prevádzkach.

Koľko stojí u Vás torta?

Veľkosť a gramáž torty prispôsobujeme počtu porcií, ktoré potrebujete z torty vykrájať. Čím je torta na prevedenie a prípravu zložitejšia, tým je drahšia. Torty sú v cenovom rozpätí od 28eur za 1kg  až 38 eur za 1kg. Pri tortách podľa vlastného návrhu a želania sa cena za tortu nestanovuje vopred ale až po zvážení náročnosti realizácie a použitých surovín.

Potrebujem kúpiť ihneď tortu, je to možné?

Obvykle áno, zvykneme mať denne v ponuke pripravene cca 2 ks, ktoré si môžete zakúpiť bez objednávky. Nakoľko sme ale cukráreň s každodennou výrobou, veľakrát Vám naši cukrári vedia ponúknuť tortu, ktorú vedia pripraviť v priebehu dňa. Ak však máte chuť na Vami preferovaný druh torty je lepšie si ju radšej objednať.

Ideme mať svadbu , potrebujeme zákusky a svadobnú tortu, robíte aj ochutnávky?

Robíme aj ochutnávky , avšak v tomto prípade sa treba prísť osobne dohodnúť. Obvykle si svadobčania k svadobnému stolu a do výslužiek objednávajú minidezerty, nakoľko tento typ zákuskov nemávame v dennej ponuke, stanovíme Vám termín ochutnávky. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že ochutnávka je platená.

Dnes máme otvorené, 18. mája 2024

Kontakt